Хімія, 9 клас, 4 частина, Хімія людини, Продукти хімічного синтезу, Хімія всесвіту, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020


Хімія, 9 клас, 4 частина, Хімія людини, Продукти хімічного синтезу, Хімія всесвіту, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020.  

В цьому році Ви закінчуєте вивчати базовий курс хімії, який включає основи різних галузей: неорганічної, фізичної та органічної хімії. Ви стаєте дорослим, більш самостійним, й на кінець основної школи Вам потрібно визначитись із профілем подальшого навчання у старшій школі. Правильність Вашого вибору стане першим кроком на шляху успіхів і перемог. Сподіваємось, що наш посібник допоможе Вам у цьому. Адже на його сторінках ви знайдете відповіді на важливі питання, з якими людина стикається у повсякденному житті, а також прийшовши на виробництво у якості керівника чи апаратника, інженера чи юриста, захисника довкілля чи винахідника.

Хімія, 9 клас, 4 частина, Хімія людини, Продукти хімічного синтезу, Хімія всесвіту, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020


ХІМІЯ ЛЮДИНИ.
Організм людини перебуває під дією різноманітних хімічних речовин все життя. Це речовини води, повітря, продукти харчування, їх дія може бути як позитивною, так і негативною. Характер впливу хімічних речовин на організм може змінюватись у бік послаблення негативного впливу та підвищення позитивного. Для підтримки нормального функціонування організму щодня людині необхідні вуглеводи, білки, жири, мінеральні речовини, вітаміни. Ці поживні речовини надходять у організм переважно з їжею.

ЗМІСТ.
Тема 6.Хімія людини.
Тема 7.Продукти хімічного синтезу.
Тема 8.Хімія Всесвіту.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Хімія, 9 клас, 4 частина, Хімія людини, Продукти хімічного синтезу, Хімія всесвіту, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.

Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-06-19 22:32:34