Хімія, 9 клас, 1 частина, Основи хімічної технології, Хімія Землі, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020

Хімія, 9 клас, 1 частина, Основи хімічної технології, Хімія Землі, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020.  

В цьому році Ви закінчуєте вивчати базовий курс хімії, який включає основи різних галузей: неорганічної, фізичної та органічної хімії. Ви стаєте дорослим, більш самостійним, й на кінець основної школи Вам потрібно визначитись із профілем подальшого навчання у старшій школі. Правильність Вашого вибору стане першим кроком на шляху успіхів і перемог. Сподіваємось, що наш посібник допоможе Вам у цьому. Адже на його сторінках ви знайдете відповіді на важливі питання, з якими людина стикається у повсякденному житті, а також прийшовши на виробництво у якості керівника чи апаратника, інженера чи юриста, захисника довкілля чи винахідника.

Хімія, 9 клас, 1 частина, Основи хімічної технології, Хімія Землі, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020


ОСНОВИ ХІМІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ.
Хімічна технологія - це інженерна наука про способи виробництва промислових продуктів, що ґрунтується на досягненнях сучасних природничих та економічних наук. Промислове виробництво існувало в далекі часи, вже тоді коли зародились ремесла: гончарство, миловаріння, ковальська та склодувна справи. їх робота ґрунтувалась лише на практичних спостереженнях, наукового підґрунтя не було. Древні майстри винайшли багато різноманітних операцій, які й досі використовуються хіміками.

ЗМІСТ.
Тема 1.Основи хімічної технології.
Тема 2.Хімія Землі.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Хімія, 9 клас, 1 частина, Основи хімічної технології, Хімія Землі, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.

Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2023-12-07 16:06:06