Хімія, 9 клас, 2 частина, Вуглеводні, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020


Хімія, 9 клас, 2 частина, Вуглеводні, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020.  

В цьому році Ви закінчуєте вивчати базовий курс хімії, який включає основи різних галузей: неорганічної, фізичної та органічної хімії. Ви стаєте дорослим, більш самостійним, й на кінець основної школи Вам потрібно визначитись із профілем подальшого навчання у старшій школі. Правильність Вашого вибору стане першим кроком на шляху успіхів і перемог. Сподіваємось, що наш посібник допоможе Вам у цьому. Адже на його сторінках ви знайдете відповіді на важливі питання, з якими людина стикається у повсякденному житті, а також прийшовши на виробництво у якості керівника чи апаратника, інженера чи юриста, захисника довкілля чи винахідника.

Хімія, 9 клас, 2 частина, Вуглеводні, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020


Історія розвитку органічної хімії.
З найдавніших часів люди з виноградного соку добували вино та оцет, варили мило, з рослин добували лікувальні відвари та настоянки, а також фарбували тканини екстрактами рослинних соків. Наука про органічні сполуки виникла лише на початку XIX ст. Вчені вважали, що між органічними та неорганічними сполукам існує принципова відмінність: органічні сполуки утворюються тільки r живих організмах. Це є основне положення вчення віталізму, що розглядало життя як особливе явище, що підкоряється не законам природи, а впливу особливих "життєвих сил".

ЗМІСТ.
Хімія органічного світу.
Тема 3.Вуглеводні.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Хімія, 9 клас, 2 частина, Вуглеводні, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.

Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-07-15 10:44:19