Хімія, 9 клас, 3 частина, Оксигеновмісні органічні сполуки, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020

Хімія, 9 клас, 3 частина, Оксигеновмісні органічні сполуки, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020.  

В цьому році Ви закінчуєте вивчати базовий курс хімії, який включає основи різних галузей: неорганічної, фізичної та органічної хімії. Ви стаєте дорослим, більш самостійним, й на кінець основної школи Вам потрібно визначитись із профілем подальшого навчання у старшій школі. Правильність Вашого вибору стане першим кроком на шляху успіхів і перемог. Сподіваємось, що наш посібник допоможе Вам у цьому. Адже на його сторінках ви знайдете відповіді на важливі питання, з якими людина стикається у повсякденному житті, а також прийшовши на виробництво у якості керівника чи апаратника, інженера чи юриста, захисника довкілля чи винахідника.

Хімія, 9 клас, 3 частина, Оксигеновмісні органічні сполуки, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020


ЦЕ ЦІКАВО!
Рослинні напої, що містять етанол, були відомі людству з глибокої давнини — люди виготовляли спиртні напої з фруктів і меду. Вперше спирт з вина отримали в VI-VII століттях арабські хіміки. Такі напої назвали алкогольні, що арабською означає "одурманюючий".
Слово спирт з'явилось у слов'янських мовах у часи правління Петра І, яке з латини spiritus означає "дихання, дух".

ЗМІСТ.
Тема 4.Оксигеновмісні органічні сполуки
Тема 5.Вуглеводи та нітрогеновмісні органічні сполуки.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Хімія, 9 клас, 3 частина, Оксигеновмісні органічні сполуки, Василенко С.В., Коваль Я.Ю., 2020 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.

Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-11-28 23:13:52