ГЕОГРАФІЯ, Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р., 2017

ГЕОГРАФІЯ, Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р., 2017.

У цьому навчальному році ми продовжуємо вивчення географії. У попередні роки ви ознайомилися з оболонками Землі, природою материків та океанів, природою та населенням України, населенням світу, прийомами роботи з географічними картами. Курс «Україна і світове господарство» продовжить ваше ознайомлення з нашою державою та визначить місце її економіки серед інших країн світу. Підручник стане надійним помічником у цьому. Подамо деякі корисні поради, як краще працювати з ним.

ГЕОГРАФІЯ, Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р., 2017


АНОНСУВАННЯ РОЗДІЛУ.
Господарство є основним джерелом створення, розподілу, обміну і споживання приватних і суспільних благ та послуг, що необхідні для існування і розвитку людського суспільства. Створюючи певні блага, люди вступають у зв’язки і взаємодію – виробничі відносини. Усе це відбувається в межах певної країни й становить національне господарство, яке є складною системою, що діє за своїми законами. Складники цієї системи мають працювати злагоджено, як гвинтики у складному механізмі.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу ГЕОГРАФІЯ, Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р., 2017 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: :: ::


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-08-01 23:23:06