Урок математики в сучасних технологіях, Теорія і практика

Урок математики в сучасних технологіях, Теорія і практика.

  У наш час у педагогічній лексикон міцно ввійшли терміни «освітня технологія», «педагогічна технологія», «технологія навчання».
Пропонований посібник містить опис технології розвитку критичного мислення та системи модульного навчання. Наведено також розробки уроків з використанням означених технологій.
Сподіваємося, що цей посібник принесе користь учителю математики.

Правильні многогранники в природі та побуті.
Правильні многогранники — тетраедр, октаедр, гексаедр, додекаедр, ікосаедр — гармонійні витвори людської фантазії та природи.

У давнину їх називали космічними або платоновими тілами. Властивості правильних многогранників досліджували піфагорійці ще в VI ст. до н. е. Згідно з ученням піфагорійців правильні многогранники знаходяться в тісному зв’язку з навколишнім світом. Платон приписував природним стихіям форми правильних многогранників: Землі — куба, вогню — тетраедра, воді — ікосаедра, повітрю — октаедра. Форму додекаедра, на думку Платона, Бог надав Всесвіту, На Сході в середні віки правильні многогранники так і називалися: тіло Землі, тіло Вогню тощо.

Краса і дивовижні властивості многогранників дивували не одне покоління математиків, філософів, природодослідників. У багатьох музеях планети зберігаються дивні іграшки та різні предмети, які мають форми правильних многогранників. Так, у Єгипетській залі Британського музею зберігаються іграшки у формі ікосаедра. Вважають, що вони належать династії Птолемеїв. Розкопки в Монте Лоффа під Падуєю показали, що улюбленою іграшкою етруських дітей були додекаедри. А це було 2,5 тисячі років тому.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Урок математики в сучасних технологіях, Теорія і практика - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Урок математики в сучасних технологіях, Теорія і практика - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: ::


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2023-12-04 23:24:29