Сучасний урок, Урок математики в сучасних технологіях, Теорія і практика


Сучасний урок, Урок математики в сучасних технологіях, Теорія і практика.

  У наш час у педагогічній лексикон міцно ввійшли терміни «освітня технологія», «педагогічна технологія», «технологія навчання».
Пропонований посібник містить опис технології розвитку критичного мислення та системи модульного навчання. Наведено також розробки уроків з використанням означених технологій.
Сподіваємося, що цей посібник принесе користь учителю математики.

Методи навчання математики.
Критичне мислення формується та розвивається під час опрацювання інформації, розв’язування задач, розв’язання проблем, оцінювання ситуації, вибору раціональних способів діяльності. Тому уроки математики створюють плідні умови для формування та розвитку критичного мислення. Якщо ж планувати етапи уроку з використанням на уроках математики відповідних стратегії технології формування та розвитку критичного мислення, то результат буде ще більш високим. До того ж на кожному уроці математики важливим є опанування математичним матеріалом, що неможливо без спеціальних прийомів роботи та розвитку компетентності учня, без поєднання предметного матеріалу з продуктивними технологіями.

Отже, доцільно використовувати методи навчання математики у структурі уроків критичного мислення:
• для забезпечення засвоєння відповідних математичних знань, розвитку предметних умінь та навичок;
• для створення умов для формування та розвитку критичного мислення;
• для формування та розвитку основних груп компетентностей учня.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Сучасний урок, Урок математики в сучасних технологіях, Теорія і практика - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Сучасний урок, Урок математики в сучасних технологіях, Теорія і практика - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: ::


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-06-17 23:58:50