Нова змістова лінія в сучасному шкільному курсі математики, 5-6 клас

Нова змістова лінія в сучасному шкільному курсі математики, 5-6 клас.

  Сучасна школа живе в умовах реформування та визначення основних напрямів розвитку української освіти на наступні роки, вдосконалення стандартів і програм, підтримки інновацій у системі освіти тощо.
Головне завдання, що стоїть перед школою і кожним педагогом, — дати учневі належну і якісну освіту.

Примеры.
Дев’ятнадцять учнів одного класу займаються спортом. Із них 17 уміють їздити на велосипеді, 13 уміють плавати, а 8 — ходити на лижах. Жоден з учнів не володіє трьома видами спорту. Скільки плавців уміють ходити на лижах?

Серед студентів, присутніх у кімнаті, 6 знають англійську мову, стільки ж — німецьку і 7 студентів — французьку. Один студент знає всі ці три мови, чотири студенти знають німецьку й англійську, два — французьку і англійську і 3 студенти знають німецьку і французьку мови. Скільки присутніх у цій кімнаті, якщо кожен з них знає хоча б одну мову?

Як відомо, ігри на кубок із футболу проводяться за олімпійською системою: той, хто програв, вибуває, а у випадку нічиєї проводиться повторна гра. Цього року повторних ігор не було, а в іграх брали участь 75 команд. Скільки було зіграно матчів на кубок?Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Нова змістова лінія в сучасному шкільному курсі математики, 5-6 клас - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Нова змістова лінія в сучасному шкільному курсі математики, 5-6 клас - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-04-25 08:07:19