Астрономія, 11 класс, Пришляк М.П., 2008

Астрономія, 11 класс, Пришляк М.П., 2008.

Підручник створений відповідно до діючої програми курсу “Астрономія” (17 годин на навчальний рік) за новітньою методикою подання матеріалу.
До підручника додасться вкладка — рухома карта зоряного неба.

Астрономія, 11 класс, Пришляк М.П., 2008


Небесна сфера.
Під час спостережень за зорями нам здається, що всі небесні світила розташовані на однаковій відстані, ніби світять на поверхні велетенської сфери, в центрі якої знаходиться спостерігач. Нині відомо, що зорі та планети перебувають на різних відстанях від Землі (рис. 2.1, 2.2), а наша планета не знаходиться у центрі Всесвіту, тому таку небесну сферу вважають допоміжною при визначенні сферичних координат світил. На таку допоміжну сферу проектуються зображення зір та планет, і ми можемо виміряти тільки кути між напрямками на ці світила. При цьому центр небесної сфери може знаходитися у будь-якій точці простору, залежно від цього розрізняють топоцентричні, геоцентричні чи геліоцентричні координати.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Астрономія, 11 класс, Пришляк М.П., 2008 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2022-01-28 17:25:15