Застосування похідної до розв язування задач, Шунда Н.М., 1999


Название: Застосування похідної до розв'язування задач.

Автор: Шунда Н.М.
1999

   У посібнику розглянуто широкий спектр задач та вправ на застосування похідної. Призначений для вчителів математики, може бути корисний учням старших класів загальноосвітніх шкіл і професійно-технічних навчальних закладів, студентам фізико-математичних факультетів вищих закладів освіти.

Застосування похідної до розв'язування задач. Шунда Н.М. 1999

   Як вiдомо, рiвень знань студентiв та учнiв з того чи iншого роздiлу математики в значнiй мipi визначаеться умiнням застосувати теоретичний матерiал для розв'язування конкретних практичних задач.
Поняття похiдноi е одним iз важливих роздiлiв вузiвського курсу математичного аналiизу та початкiв аналiзу, що вивчаються в школi та ПТНЗ.
У 14 роздiлах посiбника поданi зразки розв'язування задач на застосування пoxiдноi, е достатня кiлькiсть задач i вправ для самостiйного розв'язання, до яких даються вiдповiдi або вказiвки.
Kpiм традицiйних задач, розглядаються задачi на застосування похiдноi для розв'язування рiвнянь та нерiвностей, дослiдження функцш на перiодичнiсть, знаходження деяких границь, порiвняння значень функцiй тощо.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Застосування похідної до розв язування задач, Шунда Н.М., 1999 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Застосування похідної до розв'язування задач. Шунда Н.М. 1999 - depositfile
Дата публикации:

Теги: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-06-14 15:03:18