Тригонометричнi рiвняння i неpiвнocтi для старшокласникiв i абітурієнтів, Резуненко В.О., Ярмак В.О., 2011

Название: Тригонометричнi рiвняння i неpiвнocтi для старшокласникiв i абітурієнтів.

Автор: Резуненко В.О., Ярмак В.О.
2011

   У посiбнику проведено класифiкацiю основних типiв тригонометричних piвнянь i нерiвностей, якi вивчаються в загально-освiтнiй школi, коротко описано ocнoвнi прийоми та методи ix розв'язування. До кожного типу рiвнянь i нерiвностей пiдiбрано вправи для самостiйного виконання.
Для вчителiв i учнiв загальноосвiтнiх шкiл.

Тригонометричнi рiвняння i неpiвнocтi для старшокласникiв i абітурієнтів. Резуненко В.О., Ярмак В.О. 2011

   Посiбник присвячено розв'язуванню тригонометричних piвнянь i нepiвнocтей. У першу чергу, посiбник призначений для учнiв 10-11 клaciв загальноосвiтнiх шкiл, але може бути використаний i учнями профiльних та спецiалiзованих шкiл, абiтурiентами, вчите-лями математики.
Досвiд викладацькоi роботи aвтopiв свiдчить про те, що роздiл «Тригонометричнi рiвняння» с одним iз найбiльш складних для за-своення. Складнiсть, у першу чергу, полягас у великiй кiлькостi формул та правил, якi повиннi знати та вмiти використовувати учнi. Також в учнiв виникають труднощi пiд час класифiкацii тригонометричних рiвнянь i подальшого вибору методу розв'язування.
Ми зробили сиробу систематизувати тригонометричнi рiвняння за типами та вказати покроковi детальнi алгоритм и для ix розв'язування. На нашу думку, учням буде значно легше встановити тип рiвняння та знайти метод його розв'язування, застосовуючи наведе-ну в посiбнику класифiкацiю за конструктивним виглядом i складнicтю рiвняння. Суть пiдходу полягас саме в цьому.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Тригонометричнi рiвняння i неpiвнocтi для старшокласникiв i абітурієнтів, Резуненко В.О., Ярмак В.О., 2011 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачатб книгу Тригонометричнi рiвняння i неpiвнocтi для старшокласникiв i абітурієнтів. Резуненко В.О., Ярмак В.О. 2011 - depositfile
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-05-25 23:21:07