Збірник диктантів для ДПА з української мови, 9 клас, Мацько Л.I., 2012

Збірник диктантів для ДПА з української мови, 9 клас, Мацько Л.I., 2012.

   Пропонований збірник диктантів для державної підсумкової атестації учнів 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено з урахуванням вимог чинної програми з української мови для 11-річної школи.

Збірник диктантів для ДПА з української мови, 9 клас, Мацько Л.I., 2012

ТЕКСТИ ДИКТАНТIВ.
Haшi предки
Слов'яни - мовнi i культурнi нащадки стародавнього народу, який ми називаемо iндоевропейцями. Отже, icтopiю Украiни треба було б починати не з нашоi сучасноi територii, а звiдки-небудь iз Малоi Азii, степiв Алтаю, Пiвнiчного Причорномор'я чи iншого ареалу, де визначать нaрeштi лiнгвiсти й археологи прабатькiвщину iндоевропейцiв.

Можливий, щоправда, i дещо iнший пiдхiд, що його один iз украiнських полiтичних дiячiв наiввно, але виразно визначив фразою: «Ми жили тут вiчно». Можна вважати, що тi, хто тут жив упродовж вiкiв, ну хоча б з неолiту, i е «ми».

Що таке взагалi в icтopii «ми»? До якоi глибини вiкiв, як далеко в чaci правомiрно говорити про народи-попередники «ми» ? Що спiьного у тих, хто обробляв украiнську землю при-мiтивними мотиками тисячi рокiв тому, з нами - сьогоднiшнi-ми жителями мicт i ciл Украiни?

Единоi для вciх випадкiв вiдповiдi на це запитання немае. Змiна населення може бути повною, супроводжуватися витiс-ненням або винищенням корiнних мешканцiв. Boнa може бути частковою i супроводжуватися асимiляцiею мiсцевого населения. Саме тому прагнення вiдшукати втрачених фiзичних пра-отцiв мае сенс.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Збірник диктантів для ДПА з української мови, 9 клас, Мацько Л.I., 2012 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Збірник диктантів для ДПА з української мови, 9 клас, Мацько Л.I., 2012 - pdf - depositfiles.

Скачать книгу Збірник диктантів для ДПА з української мови, 9 клас, Мацько Л.I., 2012 - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-12-02 23:18:52