ДПА 2014, Українська мова, 4 клас, Помічничок для підготовки

ДПА 2014, Українська мова, 4 клас, Помічничок для підготовки.

  Склади і запиши розповідь про своє місто чи село.
Я люблю своє місто. Воно дуже старовинне. Деякі споруди нагадують ще про часи козаччини. У нашому місті є багато театрів, музеїв, картинна галерея. Прикрашає наше місто безліч скверів і великий парк відпочинку. Улітку міське повітря освіжають сучасні фонтани. На головній площі стоїть пам’ятник Тарасові Шевченку.

ДПА 2014, Українська мова, 4 клас, Помічничок для підготовки

Пример.
Про що розповідається у твоєму улюбленому фільмі чи мультфільмі? (Текст-розповідь)
Мій улюблений мультфільм — «Крижане серце». У ньому розповідається про те, як у королівстві Еренделл настала вічна зима. Аби врятувати країну, принцеса Анна, відважний Крістоф і його вірний олень Свен вирушили в небезпечну подорож. Вони розшукували сестру Анни Ельзу, яка зможе зняти з країни льодове закляття. Дорогою на них чекали різні несподіванки: зустріч із містичними тролями, знайомство з чарівним сніговиком Олафом, чари в кожній сніжинці. Урешті-решт, як і в усіх чарівних казках, усе закінчилося добре. У королівстві запанували спокій, мир і злагода.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу ДПА 2014, Українська мова, 4 клас, Помічничок для підготовки - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу ДПА 2014, Українська мова, 4 клас, Помічничок для підготовки - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-10-19 10:13:33