Українська мова, 6 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, 2011

Українська мова, 6 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, 2011.

    Пропонований посібник допоможе школярам за короткий термін якісно підготуватися до контрольної роботи за збірником «Українська мова. 6 клас: Підсумкові контрольні роботи» (автор С. Р. Молочко), рекомендованого Міністерством освіти і науки України. Призначено для учнів 6 класу та вчителів української мови.

Українська мова, 6 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, 2011

Пример.
Розгорнута вiдповiдь на питания.
«Чистота — запорука здоров'я»,— часто можемо почути по радiо та з екранiв телевiзорiв, прочитати в газетах i навiть у нашiй шкiльнiй iдальнi.
Уci ми добре знаемо, що запорукою здорового способу життя е чистота. З раннього дитинства батьки нас привчають мити руки пiсля вулицi, перед при-йняттям iжi, прибирати у своiй кiмнaтi, тримати речi в чистотi. Лiкapi нас упевняють в тому, що бруд породжуе багато хвороб. А кишковi розлади, iнфек-цii називають хворобою брудних рук. Тому для того, щоб бути здоровим, потрiбно тримати i себе, i свое житло у чистотi.
Давайте пам'ятати про це!Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Українська мова, 6 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, 2011 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Українська мова, 6 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, 2011 - Яндекс Народ Диск.

Скачать книгу Українська мова, 6 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, 2011 - depositfiles.
Дата публикации:

Теги: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-12-08 21:13:46