Українська мова. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р.

Название: Українська мова. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання).

Автор: Молочко С.Р.

2011.

     Посібник призначено для проведення наприкінці навчального року підсумкової контрольної роботи з української мови для шкіл з українською та російською мовами навчання. Збірник містить 38 варіантів контрольних робіт, однакових за структурою та рівнем складності, що дасть можливість перевірити рівень навчальних досягнень учнів.
Для учнів 7 класів й учителів української мови та літератури.

Українська мова. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р.Завдання третього типу (8) відповідне достатньому і високому рівням навчальних досягнень учнів і є творчим. Учні мають написати твір-мініатюру на визначену тему.
Учень має створити висловлювання з елементами роздуму, демонструючи загальне розуміння причиново-наслідкових зв'язків між предметами та явищами. Текст має складатися з тези, доказів та спроби логічного висновку. Учні мають продемонструвати вміння
добирати аргументи, переконливо доводити висловлену тезу. Особливу увагу слід звернути на логічність і послідовність викладу думок, завершеність тексту, мовну вправність у висловленні думки, а також грамотність творчої роботи.
Максимальна кількість балів за творче завдання - 4.
Пропонуємо таку модель оцінювання (в основному відповідає чотирьом рівням навчальних досягнень учнів: «4» - «10»-«12»; «З» - «7»-«9»; «2» - «4»-«6»; «1» - «1»-«3»).
Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Українська мова. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать Українська мова. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - depositfiles

Скачать Українська мова. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - letitbit
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-10-25 01:15:01