Українська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р.

Название: Українська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання).

Автор: Молочко С.Р.

2011.

     Посібник призначено для проведення наприкінці навчального року підсумкової контрольної роботи з української мови для шкіл з українською та російською мовами навчання. Збірник містить 38 варіантів контрольних робіт, однакових за структурою та рівнем складності, що дасть можливість перевірити рівень навчальних досягнень учнів.
Для учнів 6 класів й учителів української мови та літератури.

Українська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р.Завдання другого типу (6-7) відповідають середньому і достатньому рівням навчальних досягнень і перевіряють не тільки теоретичні знання учнів, а й практичні навички; складаються із двох компонентів, які вміщують такі завдання:
-визначення частин мови, розрядів за значенням числівників, займенників тощо;
-добір спільнокореневих слів;
-добір власне українських відповідників до запозичених слів;
- утворення слів зазпаченим способом;
-утворення вищого й найвищого ступенів порівняння прикметників;
-пунктуаційне оформлення простих речень, ускладнених однорідними членами, звертанням, вставними словами; складних речень; речень із прямою мовою;
-запис слів, що передбачає розкриття дужок, уставлення замість крапок пропущених літер чи апострофа;
-морфологічний розбір слів.
Відповідь на ці запитання учні не записують у таблицю, а оформлюють більш розширено. Обсяг відповіді обмежено кількістю рядків, що технічно відведено в кожному варіанті. За правильне виконання завдань другого типу (6-7) учень може стримати максимально 2 бали (по 1 балу за кожний компонент).
Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Українська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать Українська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - depositfiles

Скачать Українська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - letitbit
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-12-02 21:43:54