Українська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р.

Название: Українська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання).

Автор: Молочко С.Р.

2011.

      Посібник призначено для проведення наприкінці навчального року підсумкової контрольної роботи з української мови для шкіл з українською та російською мовами навчання. Збірник містить 38 варіантів контрольних робіт, однакових за структурою та рівнем складності, що дасть можливість перевірити рівень навчальних досягнень учнів.
Для учнів 8 класів й учителів української мови та літератури.

Українська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р.Зо творчу роботу виставляється одна оцінка. До балу за змістовий компонент додасться бал за мовленнєве оформлення, і ця сумма ділиться на два.
- Орфографічні та пунктуаційні помилки обраховують разом і оцінюють однаково.
- Лексичні, граматичні, стилістичні помилки обраховують разом і оцінюють однаково.
- Помилки в слові, яке повторюється кілька разів, вважають однією помилкою.
- Помилки на те саме правило, але в різних словах та різних реченнях вважають різними помилками.
- Орфографічні та пунктуаційні помилки на правила, вивчення яких не передбачено для 8 класу за шкільною програмою, виправляють, але не враховують.
Творче завдання має бути оформлено охайно. Учні можуть на чернетці скласти план твору-роздуму, але не переносити його в зошит для підсумкової контрольної роботи. За наявності великої кількості виправлень оцінка знижується на один бал.
На сторінках збірника для підсумкової контрольної роботи учні не мають вести додаткових записів, коментувати вибір правильної відповіді або робити інші додаткові позначення. Усі потрібні додаткові записи учні нотують у чернетці, яку не здають після завершення контрольної роботи.
На проведення підсумкозої контрольної роботи відводиться 1 урок (45 хвилин). На початку підсумкової контрольної роботи у 8 класі рекомендовано відвести певний час на коментар учителя щодо заповнення таблиць-відповідей, оформлення роботи, розподілу часу на виконання завдань різного типу.
Максимальна кільнисть балів за правильно виконану контрольну роботу - 12.
Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Українська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать Українська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - depositfiles

Скачать Українська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - letitbit
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-07-29 00:25:17