Статистика, ймовірність, комбінаторика у старшій школі, Бродський Я.С., 2008

Статистика, ймовірність, комбінаторика у старшій школі, Бродський Я.С., 2008.

    Посібник містить рекомендації щодо організації навчання статистики, ймовірності, комбінаторики.
Посібник призначено для вчителів математики. Він буде корисним не тільки вчителям старших класів, а й усім учителям математики та інших предметів, які впроваджують ймовірнісно-статистичну лінію у зміст шкільної освіти.

Статистика, ймовірність, комбінаторика у старшій школі, Бродський Я.С., 2008

Необхiдiть iмовipнicнo-cтaтиcтичнoi змicтoвoi лiнii.
Сподiваемося, що зараз у бiльшостi вчителiв, методистiв, науковцiв не виникае cмнiвiв у необхiдностi введения ймовiрнiсно-статистичноi (або стохастичноi) змiстовоi лiнii, або аналiзу даних (так називають цю змiстову лiнiю у зарубiжнiй школi), у середнi навчальновиховнi заклади. Але, враховуючи, що тiльки вчитель, переконаний у цьому, може ефективно реалiзувати цю лiнiю у практичнiй роботi, ще раз повернемось до вiдповiних аргументiв, якi докладно обгрунтовувались у роботi.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Статистика, ймовірність, комбінаторика у старшій школі, Бродський Я.С., 2008 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Статистика, ймовірність, комбінаторика у старшій школі, Бродський Я.С., 2008 - Яндекс Народ Диск.

Скачать книгу Статистика, ймовірність, комбінаторика у старшій школі, Бродський Я.С., 2008 - depositfiles.
Дата публикации:

Теги: :: ::


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-11-28 08:27:26