Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеев В.О., 2003

Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеев В.О., 2003.

    Якщо судити про математику лише за шкільними підручниками, то може скластися враження, що наука ця є раз і назавжди даною, а на Землю її принесли не інакше, як інопланетяни. Насправді ж вона створювалася людським розумом упродовж багатьох століть і продовжує розвиватися й досі, а її застосування охоплюють все ширші і ширші кола буття. Проте скласти бодай найменше уявлення, як відбувається цей розвиток, неможливо, якщо не ознайомитися з історією математики і не спробувати самому долучитися до математичної творчості. Допомогти в цьому юному читачеві покликана дана книга.

Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеев В.О., 2003

Числа i пам'ять.
Вiдколи людина усвiдомила себе як iстоту мислячу, вона piзко протиставила себе братам своiм меншим зi свiту тварин. Дуже виразно це протиставлення проявилося у Давнiй Грецii, яку справедливо називають колискою Европейськоi цивiлiзацii. А найхарактернiшою ознакою людськостi давньогрецькi мислителi вважали пам'ять i засноване на нiй мислення. В опоетизованiй формi цей погляд вiдображено у мiфi про народження муз — дев'ятьох прекрасних богинь-покровительок мистецтв. Уci вони: Каллiопа, Ерато, Евтерпа (музи епiчноi, любовноi та лiричноi поезii), Полiгiмнiя (муза гiмнiв), Мельпомена, Талiя i Tepпcixopa (музи трагедii, комедii i танцю), а також Kлio (муза icтopii) та Уранiя (муза астрономii) вважалися доньками верховного бога Зевса i богинi пам'ятi Мнемосiни. Коли ж людина у призначений час попадае в потойбiчне царство похмурого Зевсового брата Аiда i вiдпивае бодай краплину iз ржи забуття Лети, то, згiдно з мiфом, вона втрачае свiй найбiльшний дар — пам'ять i пiсля цього стае лише тiнню.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеев В.О., 2003 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеев В.О., 2003 - Яндекс Народ Диск.

Скачать книгу Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеев В.О., 2003 - depositfiles.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-05-24 16:18:54