Алгебра, Пiдручник для класiв з погриблением вивчениям математики, 9 клас, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С., 2009


Название: Алгебра. Пiдручник для класiв з погриблением вивчениям математики. 9 клас.

Автор: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.
2009

   Ми знаемо, що пiдготовка до уроку в класi з поглибленим вивченням математики - робота нелегка. Органiзацiя такого навчального процесу вимагае великих зусиль учителя, який формуе навчальний матерiал по крихтах, збираючи його в багатьох посiбниках. Ми сподiваемося, що цей пiдручник стане надiйним помiчником у вашiй нелегкiй i шляхетнiй npaцi, i будемо щиро радi, якщо вiн вам сподобаеться.
У книзi добрано обширний i рiзноманiтний дидактичний матepiал. Проте за один навчальний piк yci задачi розв'язати неможливо, та в цьому й немае потреби. Разом з тим набагато зручнiшe працювати, коли е значний запас задач. Це дае можливiсть реалiзувати принципи piвнeвoi диференцiацii та шдивiдуального пiдходу в навчаннi.

Алгебра. Пiдручник для класiв з погриблением вивчениям математики. 9 клас. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. 2009

   ЛЮБI ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ!
Ми маемо надаю, що ви не розчарувалися, обравши нелегкий шлях навчатися в математичному класi У цьому навчальному рощ ви продовжите вивчати математику за поглибленою програмою. Ми сподiваемося, що цьому сприятиме пiдручник, який ви тримаете.
Ознайомтеся, будь ласка, з його структурою.
Шдручник роздiлено на шiсть параграфiв, кожний з яких складаеться з пунктiв. У пунктах викладено теоретичний матерiал. Особливу увагу звертайте на текст, видiлений жирним шрифтом. Також не залишайте поза увагою слова, надрукованi курсивом.
Зазвичай виклад теоретичного матерiалу завершуеться прикладами розв'язування задач. Цi записи можна розглядати як один з можливих зразкiв оформления розв'язання.
До кожного пункту пiдiбрано задачi для самостiйного розв'язування, приступати до яких радимо лише пiсля засвоення теоретичного матерiалу. Серед завдань е як простi й середнi за складнiстю вправи, так i складнi задачi (особливо тi, якi позначено зiрочкою (*)).
Якщо пiсля виконання домашнiх завдань залишаеться вiльний час i ви хочете знати бiльше, то рекомендуемо звернутися до рубрики «Коли зроблено уроки». Матерiал, викладений там, е непростим. Але тим щкавiше випробувати своi сили!

Яка множина е перетином множин А i B, якщо А — множина прямокутникiв, В — множина описаних чотирикутникiв?
Яка множина с перетином множин A i В, якщо А — множина ромбiв, В — множина вписаних чотирикутникiв?

Змiст
Biд aвmopiв
§ 1. Повторення й систематизацiя навчального матерiалу з курсу алгебри 8 класу
§ 2. Доведення нерiвностей
§ 3. Квадратична функцiя
§ 4. Системы рiвнянь i нерiвностей з двома змiнними
§ 5. Елементи прикладноi математики
§ 6. Числовi послiдовностi
Вiдповiдi та вказiвки до вправ
Предметний покажчикБесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Алгебра, Пiдручник для класiв з погриблением вивчениям математики, 9 клас, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С., 2009 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Алгебра. Пiдручник для класiв з погриблением вивчениям математики. 9 клас. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. 2009 - depositfiles

Скачать книгу Алгебра. Пiдручник для класiв з погриблением вивчениям математики. 9 клас. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. 2009 - letitbit
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-06-18 22:21:37