Математика, 3 клас, Методичні рекомендації, Частина 3, Петерсон Л.Г., 2007


Математика, 3 клас, Методичні рекомендації, Частина 3, Петерсон Л.Г., 2007.

Фрагмент из книги:
Перші уявлення про вимірювання часу діти отримують ще до школи. До третього класу вони свідомо користуються такими словами, як день, тиждень, місяць, рік і хвилина, знають, що тиждень складається з 7 днів, а місяць - приблизно з 30. Багато третьокласників уміють визначати час за годинником, знають послідовність днів у тижні й місяців у році. Тому дана тема має в основному характер узагальнення та покликана деталізувати й систематизувати знання дітей про вимірювання величин і, зокрема, вимірювання часу. Розгляд цих питань пов’язується зі знайомством дітей з історією формування системи мір часу й інструментів їх вимірювання - годинника та календаря.

Математика, 3 клас, Методичні рекомендації, Частина 3, Петерсон Л.Г., 2007


Уроки 6-7.
Поняття змінної є одним з основних понять математики. Уведення змінної в XVI столітті французьким математиком Рене Декартом ознаменувало перехід від вивчення прийомів дій над числами до нового ступеня абстракції - до вивчення загальних властивостей: чисел (алгебра), залежних характеристик процесів (аналіз функцій), висловлень (логіка) та ін.

У курсі математики 3-го класу ця тема є пропедевтичною для її більш докладного та глибокого вивчення в курсі математики 5-6-х класів. Разом з тим, уведення поняття змінної на даному етапі навчання дозволяє розв’язати ряд важливих дидактичних задач: познайомити дітей з сучасним трактуванням поняття рівняння як речення зі змінною, увести поняття формули як узагальненого опису залежностей між реальними величинами й на цій основі -систематизувати вивчені види простих задач і познайомити з загальним підходом до розв’язання текстових задач. Оволодіння цим інструментом допоможе дітям цілеспрямовано здійснювати пошукову діяльпість при розв'язанні текстових задач нових видів, що принципово важливо для розвитку їх логічного мислення і пізнавальних інтересів, створення атмосфери психологічної комфортності, почуття впевненості у своїх силах.      Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Математика, 3 клас, Методичні рекомендації, Частина 3, Петерсон Л.Г., 2007 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-07-14 22:33:09