Задачі міжнародних фізичних олімпіад, випуск 3, Кремінський Б.Г., Пінкевич І.П., 2000

Задачі міжнародних фізичних олімпіад, випуск 3, Кремінський Б.Г., Пінкевич І.П., 2000.

У збірнику подані умови задач теоретичних турів Міжнародних фізичних олімпіад 1987-1999 р.р. та їх розв'язки. Мета посібника — допомогти учням та вчителям у поглибленому вивченні фізики, зорієнтувати їх на міжнародний рівень фізичних знань і вмінь, сприяти залученню до олімпійського руху ширшого кола талановитих школярів шляхом їх ознайомлення з програмою, вимогами та завданнями Міжнародних фізичних олімпіад.

Задачі міжнародних фізичних олімпіад, випуск 3, Кремінський Б.Г., Пінкевич І.П., 2000ПЕРЕДМОВА.

Міжнародні фізичні олімпіади—це змагання, в яких беруть участь команди школярів з різних країн світу. З часу першої олімпіади, яка була ініційована в 1967 році Польською Народною Республікою і в якій брали участь лише команди Болгари, Угорщини, Польщі, Румунії та Чехословаччини, кількість команд зросла до 65 на 30-й олімпіаді, яка відбулась в 1999 р. в Італії. Команда кожної країни складається з 5 школярів. Змагання мають два тури: теоретичний та експериментальний. Тури проводяться в різні дні, на виконання кожного з них відведено 5 годин. Теоретичний тур містить три завдання, за успішне виконання яких учасник може набрати 30 балів. Експериментальний тур складається, як правило, з двох завдань, повне виконання яких оцінюється 20 балами. Завдання для обох турів готують представники країни-організатора олімпіади. Згідно із статутом Міжнародних фізичних олімпіад ці завдання відповідають спеціальній програмі з фізики, яка включає основні питання, що вивчаються в середніх школах країн-учасниць, та деякі питання,
що виходять за рамки основного курсу фізики середніх шкіл. Ця програма (вона подається в Додатку) подібна до програм з фізики наших фізико-математичних ліцеїв.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Задачі міжнародних фізичних олімпіад, випуск 3, Кремінський Б.Г., Пінкевич І.П., 2000 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - djvu - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-05-22 05:13:27