Геометрія, 7 класс, Мерзляк А.Г., Полонский В.Б., Якір М.С., 2015


Геометрия, 7 класс, Мерзляк А.Г., Полонский В.Б., Якір М.С., 2015.
 
  Геометрія — дуже цікавий предмет. Ми сподіваємося, що ви в цьому скорю переконаєтеся, чому сприятиме підручник, який ви тримаєте. Ознайомтеся з його структурою.
Підручник розділено на чотири параграфи, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Вивчаючи його, особливу увагу звертайте на текст, який надруковано жирним шрифтом, жирним курсивом і курсивом; так у книзі виділено означення, правила та найважливіші математичні твердження.

Геометрія, 7 класс, Мерзляк А.Г., Полонский В.Б., Якір М.С., 2015


Примеры.
Провели п’ять прямих, кожні дві з яких перетинаються. Яка найменша можлива кількість точок перетину цих прямих? Яка найбільша кількість точок перетину може утворитися?

На площині проведено три прямі. На першій прямій позначили п’ять точок, на другій — сім точок, а на третій — три точки. Яка найменша кількість точок може бути позначена?

Чи можна позначити кілька точок і провести кілька прямих так, щоб на кожній прямій лежало рівно три позначені точки й через кожну точку проходило рівно три з проведених прямих?Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Геометрія, 7 класс, Мерзляк А.Г., Полонский В.Б., Якір М.С., 2015 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-07-12 12:31:34