Російсько-український словник складної лексики, Караванський С., 2016

Російсько-український словник складної лексики, Караванський С., 2016.

  Словник містить коло 40 000 перекладів російських слів, граматичних форм та ідіом. Уперше в історії української лексикографії словник наводить переклади російських дієприкметників, утворюючи їх від кожного наведеного в реєстрі дієслова. Це форми типу воображающий, посвящающий, приобщающий, опоясывающий, смеющийся, развивающийся, стремящийся - лексика систематично не перекладена в наявних нормативних словниках. Поза тим, словник наводить відсутні у масових словниках переклади російських дієслів та інших граматичних форм, дає переклади фразеологічних зворотів, прислів’їв, крилатих виразів, цитат з літературних творів.
Словник адресовано широкому колові читачів - від школярів до державних діячів.

Російсько-український словник складної лексики, Караванський С., 2016


Н.
НЕПОКОРЁННЫЙ (бастіон) нездобутий.
НЕПОКОРНЫЙ ремстйвий, неслухняний.
НЕПОЛАДКИ (різні) негараздй.
НЕПОЛЕГАЮЩИЙ твердостёблий.
НЕПОЛНОЦЕННЫЙ  меншовёртий,  мен-шобратній.
НЕПОЛОЖЕНО не належить, не вільно, не передбачено.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Російсько-український словник складної лексики, Караванський С., 2016 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - djvu - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-05-08 19:36:59