Англійська граматика в таблицях і схемах

Англійська граматика в таблицях і схемах.

   Щоб говорити і розуміти мову, читати і писати якоюсь мовою, треба оволодіти граматикою цієї мови. Мета вивчення граматичного матеріалу іноземної мови — це оволодіння граматичними навичками мовлення: репродуктивними, тобто граматичними навичками говоріння і письма, та рецептивними, тобто граматичними навичками аудіювання і читання. Навчальний посібник «Англійська граматика в таблицях і схемах» містить основні правила граматики англійської мови. Посібник призначений для формування граматичних знань і навичок всіх, хто вивчає англійську мову. У посібнику представлені теоретичні відомості з основних розділів морфології, синтаксису та словотворення, а також 211 інтелект-схем, на яких лаконічно зображені граматичні підрозділи до тем, які орієнтуються на більш докладне вивчення матеріалу. Інтелект-схеми базуються на асоціативному підході та дозволяють наочно відображати власну розумову діяльність.

Англійська граматика в таблицях і схемах


Вживання Future Simple (Indefinite) Tense.
1. Future Simple (Indefinite) вживається для вираження постійної або повторної дії, що відбудеться в майбутньому. Future Simple (Indefinite) часто вживається з обставинними словами tomorrow — завтра, next week — наступного тижня, next month — наступного місяця, next year — наступного року та ін.

2. У підрядному реченні часу й умови форми Future Simple (Indefinite) не вживаються. У таких реченнях для вираження майбутньої дії вживаються форми Present Simple (Indefinite).Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Англійська граматика в таблицях і схемах - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2022-01-25 14:14:46