Літературне читання, 4 клас, Українська мова для загальноосвіт, Хорошковська О.Н., Воскресенська Н.О., Воскресенська К.О., 2015

Літературне читання, 4 клас, Українська мова для загальноосвіт, Хорошковська О.Н., Воскресенська Н.О., Воскресенська К.О., 2015.

   Підручник написано відповідно до вимог чинної програми з літературного читання. Зміст підручника складають фольклорні твори та твори класиків української літератури й сучасних дитячих письменників. Під час роботи над творами різних жанрів учні засвоюють літературознавчі поняття.
Уміщені в підручнику завдання мають пізнавальний характер. Частина з них розрахована на розвиток творчих здібностей школярів.

Літературне читання, 4 клас, Українська мова для загальноосвіт, Хорошковська О.Н., Воскресенська Н.О., Воскресенська К.О., 2015


ПАСТУХ РОГАТИЙ (Уривок).
Вийшла Катруся ввечері погуляти. На небо глянула й задивилася.
Усе небо синє-синє, аж темне, і на ньому без кінця і краю зірок насипано. А між ними ясний ріжок молодого місяця.
Аж тут Юрчик вискочив із двору. Кричить:
— Гей, Катрусю, це ти?
— Я.
— Що ти робиш?
— Загадки пригадую’.
— Загадки пригадуєш? — Юрчик підбіг до Катрусі, глянув на неї і спитав: — А які ти вже пригадала?
— А ось які, — відповіла Катруся. — Пам’ятаєш, бабуся загадувала? Поле не міряне, вівці не лічені, пастух рогатий.
Але Юрчик не був тоді вдома, як бабуся цю загадку загадувала, то й не знав, як її відгадати. Насупився. Пальця до лоба приклав.
Думає, думає, а відповіді не знає. Здається йому, що він ніколи не бачив ні такого великого поля, ні таких овечок, ні рогатого пастуха.
Тоді Катруся сказала йому:
— А ти глянь на небо. Добре придивися та й подумай гарненько.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Літературне читання, 4 клас, Українська мова для загальноосвіт, Хорошковська О.Н., Воскресенська Н.О., Воскресенська К.О., 2015 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - djvu - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-11-30 00:39:14