Українська мова. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р.

Название: Українська мова. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання).

Автор: Молочко С.Р.

2011.

      Посібник призначено для проведення наприкінці навчального року підсумкової контрольної роботи з української мови для шкіл з українською та російською мовами навчання. Збірник містить 38 варіантів контрольних робіт, однакових за структурою та рівнем складності, що дасть можливість перевірити рівень навчальних досягнень учнів.
Для учнів 5 класів й учителів української мови та літератури.

Українська мова. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р.Передмова
Збірник призначений для проведення підсумкової контрольної роботи з української мови в 5 класах загальноосвітніх навчальних закладів з українською та російською мовами навчання. Підсумкова контрольна робота визначає рівень знань, умінь і навичок учнів 5 класу з вивчених тем з української мови за весь рік навчання. У збірнику вміщено 38 варіантів підсумкових контрольних робіт. Передбачено, що кожен учень класу може отримати свій варіант контрольної роботи.
Кожен варіант підсумкової контрольної роботи складається із 8 завдань трьох типів, які відрізняються за рівнем складності.
У завданнях першого типу (1-5), іцо відповідають початковому і середньому рівням навчальних досягнень учнів, необхідно зазначити лише одну правильну відповідь із чотирьох запропонованих, позначивши хрестиком ту літеру в таблиці, якій відповідає правильний варіант. За кожну правильну відповідь учень максимально отримує 1 бал.
Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Українська мова. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать Українська мова. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - depositfiles

Скачать Українська мова. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи (для шкіл з українською та російською мовами навчання). Молочко С.Р. - letitbit
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-11-27 12:45:01