Алгебра i початки аналiзу, Підручник для 10 класу, Шкіль М.І., Слєпкань З.І., Дубинчук О.С., 2002


Название: Алгебра i початки аналiзу, Підручник для 10 класу.

Автор: Шкіль М.І., Слєпкань З.І., Дубинчук О.С.
2002

   Алгебра і початки аналізу - навчальний предмет, в якому об'єднано навчальний матеріал кількох галузей математичної науки.
Автори пропонованого підручника ставили за мету забезпечити диференційоване навчання алгебри і початків аналізу. В ньому представлений навчальний матеріал для трьох рівнів навчання - середній рівень (рівень освітнього стандарту з математики), який оцінюється 4-6 балами, достатній, який оцінюється 7-9 балами, і високий, який оцінюється 10-12 балами. Поглиблений рівень передбачений для тих учнів, які мають можливість і бажання засвоїти алгебру й початки аналізу в ширшому і глибшому обсягах. Перші два рівні разом становлять базовий рівень навчання.
    Відповідно до поставленої мети в підручнику диференціюється як теоретичний матеріал, так і система вправ. Крім теоретичного матеріалу, передбаченого чинною програмою, до підручника включено деякі питання теорії, що виходять за межі програми і розраховані на учнів, які бажають вивчати предмет на поглибленому рівні (числові послідовності, границя числової послідовності, нескінченно малі й нескінченно великі послідовності, основні теореми про границі числових послідовностей та їх доведення; нескінченно малі функції і доведення основних теорем про границі функцій, комплексні числа).

§ 1. Повторення і розширення відомостей про функції
1. Означення функції. Зростаючі, спадні, парні і непарні функції. Матеріальна єдність світу виявляється у взаємозв'язку і взаємозумовленості різних явищ і процесів, що відбуваються в природі. Розглядаючи їх, доводиться враховувати залежності одних змінних від інших. Наприклад, залежність шляху від часу, залежність кількості купленого товару на певну суму від ціни, залежність між площею круга і його радіусом. Необхідність вивчення на практиці залежностей між змінними різної природи привела до поняття функції в математиці.

Залежність змінної у від змінної х називається функцією, якщо кожному значенню х відповідає єдине значення у.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Алгебра i початки аналiзу, Підручник для 10 класу, Шкіль М.І., Слєпкань З.І., Дубинчук О.С., 2002 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - depositfiles
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-06-16 23:04:45