Хрестоматія, Навколйшній світ, 2 клас, Пушкарьова Т.О., 2020


Хрестоматія, Навколйшній світ, 2 клас, Пушкарьова Т.О., 2020.

Фрагмент из книги:
Наші пращури постійно спілкувалися з природою. Вона слугувала не лише задоволенню їхніх життєвих потреб, але й була для них ніби живою істотою, яка користувалася особливою любов'ю та пошаною. За нею спостерігали, до неї прислухалися, з нею радилися. Особливо цікавило сільських людей завбачення погоди. Спостережливі люди пильнували восени, які, скажімо, будують житла мурахи. Якщо ті, що гніздяться в полях та на сінокосах, зводять високі та гостроверхі купини, чекай великого паводка. Лісові ж мурахи прогнозували сувору зиму громіздкими й щільно вкладеними подушками.

Хрестоматія, Навколйшній світ, 2 клас, Пушкарьова Т.О., 2020


Сонце.
Стародавні українці, як і інші народи світу, були сонцепоклонниками. Вони співали гімни сонцю, творили легенди про нього, приносили в жертву квіти, пахучі трави, плоди і ягоди, звертались до нього з молитвами.

Сонцю, як верховному Богу, будували на Русі храмикопища, де ставили дерев'яні зображення Сонця — ідолів. День і ніч жерці підтримували священий вогонь перед статуями Даждьбога.

Справді, люди вірили, що обов'язково треба задобрювати Сонце молитвами, піснями і жертвоприношеннями, тоді воно буде прихильне до них, посилатиме добро й щедрий урожай. Але якщо розгнівається, то слатиме зло на людей — посуху, спеку, голод, нещастя.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Хрестоматія, Навколйшній світ, 2 клас, Пушкарьова Т.О., 2020 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-07-17 23:21:09