Я у світі, 3 клас, Володарська М.О., 2014

Я у світі, 3 клас, Володарська М.О., 2014.

  Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків природознавства в 4-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.) за підручником Т. Г. Гіль-берг, Т. В. Сак (К. : Видавництво «Генеза», 2015).
Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для записів дозволять творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.
Для вчителів початкової школи.

Я у світі, 3 клас, Володарська М.О., 2014


ГОЛОВНЕ ЧУДО СВІТУ.
Мета: пояснити учням, що людина — частина природи і суспільства; розвивати мовлення, мислення; вчити доводити власну думку, порівнювати; виховувати почуття людської гідності.

Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
1. Вступне слово вчителя
— Ми починаємо вивчати новий предмет «Я у світі». На уроках ви дізнаєтесь, як взаємодіють люди в сім’ї, колективі, суспільстві, як знайти своє місце в житті, стати вмілими, працьовитими, милосердними, щоб разом робити Україну державою для людей.

2. Ознайомлення учнів з підручником
— Ви навчатиметеся за підручником, який допоможе відшукати відповіді на безліч запитань. Хто я в цьому світі? Яка країна Україна? Як стати успішним учнем, умілим, працьовитим? А ще культурним у своїй родині, шанованим серед своїх друзів, законослухняним громадянином у державі?

Недарма цей підручник так і називається — «Я у світі». Адже світ — це все, що вас оточує: ваші рідні, друзі, школа, твоє місто і країна. Це суспільство з правилами й законами, яких слід дотримувати, щоб не постраждати самому і не завдати шкоди іншим. Це не лише сучасне, але й минуле вашої родини і нашої країни. Це історія винаходів та відкриттів людства, життя видатних людей.
— Розгляньте підручник. Хто його автор? Де виданий підручник? Хто виконав ілюстрації? Що зображено на форзацах?
— Знайдіть зміст. Прочитайте його.
— Прочитайте звернення автора підручника до вас на с. 3. Які побажання в ньому висловлені?Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Я у світі, 3 клас, Володарська М.О., 2014 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-04-24 16:38:32