Супутник учителя математики, Панішева О.В.

Название: Супутник учителя математики.

Автор: Панішева О.В.

Серед документів, які повинен мати на своєму робочому столі вчитель математики, є обов'язкові: програми, календарні плани, підручники, методичні розробки уроків, нормативні документи... А є й такі, без яких начебто можна працювати, але без них робота вчителя не принесе задоволення на всі 100 відсотків. Це матеріали для позакласної роботи, різноманітні «цікавинки», які використовуються на уроках та пожвавлюють навчальний процес, роблять його емоційно насиченим. Саме такі матеріали пропонує читачеві збірка.
Перший розділ «Математичне свято» містить сценарії позакласних заходів. Вони не обов'язково передбачають втілення в життя в повному обсязі, а створені, щоб зародити цікаву ідею і бути використаними творчо.

У другому розділі зібрано цілу колекцію шкільного математичного фольклору. Тут читачеві пропонуються найрізноманітніші вірші. Серед них є математичні загадки, задачі у віршах, вірші про видатних математиків, пафосні вірші про красу та користь математики, гумористичні вірші, перероблені слова відомих пісень. Усі вони можуть бути використані під час підготовки та проведення математичних сьят і навіть у більш прозаїчних ситуаціях - на уроках. З метою зручного користування добіркою, всі поезії розподілені на ті, якими можна скористатися на уроках, у позакласній роботі, гумористичні вірші, задачі у віршах та віршовані рядки про видатних математиків.

Деякі вірші із запропонованих уже стали класикою, вони лунають на математичних вечорах у будь-якій школі України. Не всі можуть пригадати авторів віршів і відносять рядки до розряду народних, фольклорних. Якщо авторство віршів відомо - воно обов'язково вказано. Серед запропонованих читачеві віршів є й такі, які написані автором.
Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Супутник учителя математики, Панішева О.В. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу - Супутник учителя математики. Панішева О.В. - depositfiles
Дата публикации:

Теги: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2023-12-03 20:44:46