Алгебра і початки аналізу, 10 клас, Профільний рівень, Збірник завдань для контролю знань, Гальперина А.Р., Золотарева И.А.

Название: Алгебра і початки аналізу. 10 клас. Профільний рівень. Збірник завдань для контролю знань. 2010.

Автор: Гальперина А.Р., Золотарева И.А.

    Посібник призначений для організації поточного й підсумкового контролю знань учнів, які обрали профільний рівень вивчення математики, і містить понад 800 різнорівневих завдань з алгебри та початків аналізу для 10 класу.
Матеріал об’єднано в 4 теми, кожна з яких містить стислі теоретичні відомості, тренувальні вправи, тести і контрольні роботи у двох варіантах. Завдання, що увійшли до збірника, призначені як для колективної роботи учнів під керівництвом вчителя, так і для самостійної роботи. Зміст і структура запропонованого матеріалу дозволяє об’єктивно оцінити рівень навчальних досягнень учнів, а також підготувати учнів до олімпіад з математики.
    Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителва математики.

Алгебра і початки аналізу. 10 клас. Профільний рівень. Збірник завдань для контролю знань. Гальперина А.Р., Золотарева И.А.


    Збірник завдань з алгебри та початків аналізу для 10 класу складений відповідно до вимог чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів (профільний рівень).

    Матеріал, наведений у збірнику, об’єднаний в 4 теми, відповідно до навчальної програми 10 класу. Кожна тема містить стислі теоретичні відомості, тренувальні вправи, тести і контрольні роботи у двох варіантах.
Теоретичні відомості підібрані таким чином, щоб максимально систематизувати і доповнити теоретичний матеріал підручників.

    Тренувальні вправи наведені у двох варіантах: варіант 1 призначений для роботи в класі під керівництвом учителя, варіант 2 - для самостійної роботи в класі і вдома. Відповідні завдання варіантів 1 і 2 аналогічні одне одному. До всіх завдань варіанта 1 і до завдань високого рівня варіанта 2 наведені відповіді. Відповіді до всіх тренувальних вправ, тестових завдань і контрольних робіт можна знайти на сайті видавництва «Ранок»Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Алгебра і початки аналізу, 10 клас, Профільний рівень, Збірник завдань для контролю знань, Гальперина А.Р., Золотарева И.А. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу - Алгебра і початки аналізу. 10 клас. Профільний рівень. Збірник завдань для контролю знань. Гальперина А.Р., Золотарева И.А. - depositfiles
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-04-24 15:24:14