Українська мова, 7 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, Молочко С.Р.


Название: Українська мова. 7 клас. Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт.

Автор: Молочко С.Р.
2011

Пропонований посібник допоможе школярам за короткий термін якісно підготуватися до контрольної роботи за збірником «Українська мова. 7 клас: Підсумкові контрольні роботи» (автор С. Р. Молочко), рекомендованого Міністерством освіти і науки України. Призначено для учнів 1 класу та вчителів української мови.

Українська мова. 7 клас. Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт.  Молочко С.Р.


Розгорнута відповідь на питання
Коли ми характеризуємо людину, то в першу чергу звертаємо увагу на рівень її вихованості.
На мою думку, бути вихованим - це, насамперед, мати внутрішню культуру, внутрішнє «я», що підказує, як потрібно поводитися в тій чи іншій ситуації.
Упродовж свого існування людство поступово формувало певні норми поведінки. І дотримання їх є показником вихованості. Зрозуміло, що будьякий учинок людини може розповісти, наскільки вона вихована. У наш суперечливий час, на жаль, доволі часто доводиться спостерігати, як порушуються норми моралі, а в спілкуванні переважають грубість і хамство. Не опуститися до такого рівня, не уподібнитися тим антиморальним представникам суспільства - саме це і є вихованість, яка завжди у всі часи цінувалася в народі.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Українська мова, 7 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, Молочко С.Р. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - Українська мова. 7 клас. Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт.  Молочко С.Р. - depositfiles.com


Скачать - Українська мова. 7 клас. Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт.  Молочко С.Р. - letitbit.net
Дата публикации:

Теги: :: ::