Алгебра, 11 клас, Частина 1, Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., 2011

Алгебра, 11 клас, Частина 1, Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., 2011.
 
   Текст підручника розділено на сім параграфів, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Особливу увагу звертайте на текст, виділений жирним шрифтом. Також не залишайте поза увагою слова, надруковані курсивом.
Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як один з можливих зразків оформлення розв’язання.

Алгебра, 11 клас, Частина 1, Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., 2011

Теорема 5.4 (друга теорема Вейєрштрасса).
Якщо функція f неперервна на відрізку [а; b], то на цьому відрізку вона набуває своїх найбільшого і найменшого значень.
Ця теорема наочно очевидна. Якщо дві точки на координатній площині з’єднати неперервною кривою, то на цій кривій знайдуться точки з найбільшою і найменшою ординатами (рис. 5.6).

Доведення цієї теореми виходить за межі шкільного курсу.
Зазначимо, що коли в теоремі 5.4 відрізок [а; b] замінити проміжком іншого виду, наприклад інтервалом (а; b), то неперервна на цьому проміжку функція може не набувати своїх найбільшого і найменшого значень. Так, функція у = х, яка є неперервною на проміжку (0; 1), не досягає на ньому своїх найбільшого і найменшого значень.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Алгебра, 11 клас, Частина 1, Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., 2011 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Алгебра, 11 клас, Частина 1, Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., 2011 - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-04-18 01:35:16