Математичні олімпіадні змагання школярів України 2007-2009, 2010

Название: Математичні олімпіадні змагання школярів України 2007-2009.

Автор: Рубльова Б. В
2010

    Збірник містить понад 900 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2007-2008 та 2008-2009 навчальних років на всеукраїнських олімпіадах та інших математичних змаганнях від міського до міжнародного рівня.
Для всіх задач наведено докладні розв'язання. Книга стане в пригоді викладачам і методичним працівникам під час організації математичних олімпіад і турнірів, гурткових і факультативних занять з обдарованими учнями тощо.


Математичні олімпіадні змагання школярів України 2007-2009, 2010
ВСТУП
.
Державні олімпіади проводять у чотири основні етапи. У жовтні проходять шкільні олімпіади (І етап всеукраїнських олімпіад), листопаді-грудні - районні олімпіади (II етап). У січні-лютому настає час проведення міських (обласних) олімпіад (III етап), наприкінці березня проходить заключний, IV етап Всеукраїнської олімпіади. До цього у лютому-березні проводяться відбори команд різних областей до участі у всеукраїнській олімпіаді. Після завершення останнього IV етапу кращі 12 учнів беруть участь у відборах команди України на Міжнародну олімпіаду. Термін проведення міжнародних олімпіад припадає на літо, коли навчальний рік уже завершено.

Для того, щоб кращі юні математики мали змогу частіше та більше спілкуватись, змагатись, вчитись одне в одного, в Україні та сусідніх країнах протягом рокувідбувається ціла низка різноманітних змагань - відкриті математичні або комплексні олімпіади, турніри міст, турніри математичних боїв, фестивалі, математичні школи тощо. Участь у таких заходах, що проходять у Росії, Казахстані та інших країнах, має досить високу вартість, і далеко не завжди школа або батьки мають можливість відрядити своїх найкращих дітей для участі. Тому з великою повагою ми ставимося до тих фахівців та ентузіастів, хто проводить турніри, конкурси, олімпіади, фестивалі на теренах нашої країни. Це й фестиваль, що проводить ліцей "Лідер", фізико-математичний турнір, який відбувається у Севастополі, комплексна олімпіада у Вінниці, Турнір юних математиків та деякі інші.


ЗМІСТ

Вступ
Умови задач
II  етап Всеукраїнської МО   
III  етап Всеукраїнської МО
Відбір на IV етап Всеукраїнської М
IV  етап Всеукраїнської МО
Відбори команди України на ММО  
Міжнародні математичні олімпіади  
Київські турніри математичних боїв  
Всеукраїнські турніри математичних боїв
Розв'язки задач
II етап Всеукраїнської МО  
III  етап Всеукраїнської МО
Відбір на IV етап Всеукраїнської МО
IV  етап Всеукраїнської МО
Відбори команди України на ММО
Міжнародні математичні олімпіади  
Київські турніри математичних боїв
Всеукраїнські турніри математичних боїв.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Математичні олімпіадні змагання школярів України 2007-2009, 2010 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу - Математичні олімпіадні змагання школярів України 2007-2009, 2010 - depositfiles
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-10-17 01:43:44