Математика. Типовi тестовi завдання. Збiрник. Гальперiна А.Р., 2010

Название: Математика. Типовi тестовi завдання. Збiрник.

Автор: Гальперiна А.Р.
2010

    Видання містить 10 варіантів тренувальних робіт (тестів) для підготовки до зовнішнього «залежного оцінювання. Для більшості завдань наведено розв'язання або надано вказівки до розв'язання. Усі роботи складено згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів та программ ЗНО з математики. Специфікація запропонованих тестів відповідає специфікації тесту з математики для
ЗНО 2010 року.
   До посібника безкоштовно додається «Короткий математичний довідник».
Посібник призначено для вчителів математики, випускників загальноосвітніх навчальних закладів і абітурієнтів; видання може бути використано як на уроках, так і для позакласної роботи.


Математика. Типовi тестовi завдання. Збiрник. Гальперша А.Р., 2010
ПЕРЕДМОВА
.
   Протягом 2003-2009 рр. автори цього посібника брали участь у перевірці тестів зовнішнього незалежного оцінювання, а отже, добре знайомі з труднощами, які виникають в учнів під час проходження зовнішнього оцінювання- Цей досвід був використаний у ході складання цього видання.

   Даний посібник складається з декількох розділів. У першому розділі подано тренувальні завдання, об'єднані в 10 варіантів тренувальних робіт (тестів) і призначені для контролю знань за курсом математики загальноосвітніх навчальних закладів та підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. У другому розділі запропоновано відповіді до завдань, причому для найбільш складних випадків наведено розв'язання або надано вказівки до розв'язань. Як додаток до посібника пропонується «Короткий математичний довідник».


ЗМІСТ
Передмова
Розділ «Тренувальні роботи»
Розділ «Розв'язання Вказівки Відповіді» Додаток «Стислий математичний довідник» Деякі поради щодо виконання робіт
ТРЕНУВАЛЬНІ РОБОТИ
Варіант 1
Варіант 2
Варіант 3
Варіант 4
Варіант 5
Варіант 6
Варіант 7
Варіант 8
Варіант 9
Варіант 10
ОЗВ'ЯЗАННЯ ВКАЗІВКИ ВІДПОВІДІ
Варіант 1
Варіант 2
Варіант 3
Варіант 4
Варіант 5
Варіант 6
Варіант 7
Варіант 8
Варіант 9
Варіант 10.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Математика. Типовi тестовi завдання. Збiрник. Гальперiна А.Р., 2010 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу - Математика. Типовi тестовi завдання. Збiрник. Гальперша А.Р., 2010 - depositfiles
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-06-24 00:01:00