Математика. Збipник тестових завдань для пiдготовки до зовнiшнього незалежного оцiнювання, Захарійченко Ю.О., Школьний О.В., 2008

Математика, Збipник тестових завдань для пiдготовки до зовнiшнього незалежного оцiнювання, Захарійченко Ю.О., Школьний О.В., 2008

    Цей посiбник стане в пригодi випускникам шкiл абiтурiентам та уciм, хто бажае якicно пiдготуватися до зовнiшнього незалежного оцiнювання.

Математика. Збipник тестових завдань для пiдготовки до зовнiшнього незалежного оцiнювання. Захаршченко Ю.О., 2008
ЗМІСТ
Шановні школярі, абітурієнти та вчителі.
Правила проведення зовнішнього оцінювання якості знань з математики
Деякі зразки і методичні коментарі та поради щодо розв'язування тестових завдань Частини 1 і Частини 2
Тематичний тест №1. Вирази та їх перетворення
Тематичний тест № 2. Функції та їх властивості
Тематичний  тест № 3. Рівняння та системи рівнянь
Тематичний  тест № 4. Нерівності та системи нерівностей
Тематичний тест № 5. Текстові задачі
Тематичний тест № 6. Клементи математичного аналізу
Тематичний тест № 7. Планіметрія
Тематичний тест № 8. Стереометрія
Тематичний тест № 9. Вектори і координати
Тематичний тест № 10. Елементи теорії ймовірностей і математичної статистики
Тренувальний тест №1
Тренувальний тест № 2
Тренувальний тест №3
Тренувальний тест №4
Тренувальний тест №5
Відповіді.


Шановні школярі, абітурієнти та вчителі!
Останнім часом в Україні поширюється використання тестів як форми перевірки якості знань школярів, абітурієнтів та студентів. У зв'язку з впровадженням зовнішнього оцінювання якості знань з математики, яке проводить Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) при Міністерстві освіти і науки України, як альтернативи складання випускних та вступних іспитів виникає необхідність у підготовці саме до тестової форми екзаменаційних завдань і ознайомленні зі специфікою їх розв'язування.

Посібник, який ви зараз тримаєте у руках, допоможе вам у цій нелегкій справі. Він укладений відповідно до чинної програми з математики для учнів загальноосвітніх шкіл, затвердженої МОН України.

Структура посібника є наступною: після ознайомлення з правилами проходження зовнішнього тестування, зразками оцінювання завдань із розгорнутою відповіддю 2007 року та методичними рекомендаціями стосовно підвищення якості результатів тестування пропонуються 10 тематичних тестів, які відповідають основним змістовим лініям сучасної шкільної математики, і 5 комбінованих тренувальних тестів, побудованих за зразком тесту УЦОЯО 2007 року.
Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Математика. Збipник тестових завдань для пiдготовки до зовнiшнього незалежного оцiнювання, Захарійченко Ю.О., Школьний О.В., 2008 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу - Математика. Збipник тестових завдань для пiдготовки до зовнiшнього незалежного оцiнювання, Захарійченко Ю.О., Школьний О.В., 2008 - depositfiles
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-11-27 17:18:22