Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики, 11 класс, Iстер О.С., 2011

Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики, 11 класс, Iстер О.С., 2011.

    Посібник «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас» призначений для проведення державної підсумкової атестації з математики в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить 30 варіантів атестаційної роботи кожний з яких складається із чотирьох частин. Ці частини відрізняються за формою тестових завдань і за рівнем їх складності відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів з математики.
Зміст усіх завдань відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів та програмі для шкіл, ліцеїв і гімназій з поглибленим вивченням математики.

Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики, 11 класс, Iстер О.С., 2011

Пример.
У цилiндр вписано прямокутний паралелепiпед, дiагональ якого утворюе з прилеглими до неi сторонами основи кути a i в. Знайдiть вiдношення об'ему паралелепiпеда до об'ему цилiндра.
Розв'язання. Оскiльки цилiндр i паралелепiпед мають однаковi висоти, то шукане вiдношення об'емiв дорiвнюе вiдношенню площ основ.

Пряма а перпендикулярна до площини а, а пряма b перетинае площину а, але не е перпендикулярною до неi. Як можуть бути розташованi прямi a i b? Виберiть правильне твердження.
A) Прямi a i b можуть бути паралельними, не можуть бути мимобiжними або перетинатися;
Б) прямi a i b можуть бути мимобiжними, не можуть бути паралельними або перетинатися;
B) прямi a i b можуть перетинатися, не можуть бути паралельними або мимобiжними;
Г) прямi a i b можуть перетинатися або можуть бути ми-мобiжними, не можуть бути паралельними.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики, 11 класс, Iстер О.С., 2011 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики, 11 класс, Iстер О.С., 2011 - Яндекс Народ Диск.

Скачать книгу Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики, 11 класс, Iстер О.С., 2011 - depositfiles.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-06-18 00:06:41