Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики. 11 класс. Iстер О.С., Глобiн O.I., Панкратова I.Е. 2011

Название: Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики. 11 класс.

Автор: Iстер О.С., Глобiн O.I., Панкратова I.Е.
2011

   Посібник «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас» призначений для проведення державної підсумкової атестації з математики в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить 30 варіантів атестаційної роботи кожний з яких складається із чотирьох частин. Ці частини відрізняються за формою тестових завдань і за рівнем їх складності відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів з математики.
Зміст усіх завдань відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів та програмі для шкіл, ліцеїв і гімназій з поглибленим вивченням математики.

Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики. 11 класс. Iстер О.С., Глобiн O.I., Панкратова I.Е. 2011

   Учнi загальноосвiтнiх класiв виконуютъ yci завдання nepшоi, дpyгоi та третьоi частик атестацiйноi роботи.
Учнi профiлъних класiв, у яких на вивчення математика вiдводиться 6-7 годин на тижденъ, виконуютъ yci завдання nepшоi, другоi та третьоi частин атестацiйноi роботи, а також два завдання з четвертоi частини — одне з трьох за-вдань з алгебри та початкiв аналiзу за власним вибором та одне (останне) завдання з геометрii. Якщо учень розв'язав бiльш нiж одне завдання з алгебри та початкiв аналiзу, до пiд-сумкового результату зараховуеться лише один (кращий) результат.
Учнi класiв з поглибленим вивченням математики виконуютъ yci завдання nepшоi, другоi, третьоi та четвертоi частин атестацiйноi роботи.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики. 11 класс. Iстер О.С., Глобiн O.I., Панкратова I.Е. 2011 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики. 11 класс. Iстер О.С., Глобiн O.I., Панкратова I.Е. 2011 - depositfile
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-11-28 09:37:20