Обласні математичні олімпіади, Конет І.М., Паньков В.Г., Радченко В.М., Теплінський Ю.В., 2005

Обласні математичні олімпіади, Конет І.М., Паньков В.Г., Радченко В.М., Теплінський Ю.В., 2005.

    У посібнику розглядаються деякі найбільш поширені методи розв'язування олімпіадних задач та задачі, що пропонувалися юним математикам на обласних олімпіадах упродовж останніх двадцяти двох років (1983-2005). До всіх задач наведено вказівки щодо їх розв'язання або дано повні розв'язки.
Посібник розрахований на вчителів математики, студентів фізико-математичних спеціальностей вищих навчальних закладів та учнів, що цікавляться розв'язуванням нестандартних математичних задач.

Обласні математичні олімпіади, Конет І.М., Паньков В.Г., Радченко В.М., Теплінський Ю.В., 2005

Пример.
В кpaiнi "Мара" розташовано кiлька замкiв. З кожного замку ведуть три дороги до iншиx замкiв. З деякого замку виiхав лицар. Мандруючи дорогами, з кожного замку на своему шляху вiн звертае направо чи налiво вiдносно дороги, по якiй проiхав. Лицар нiколи не звертае в той бiK, в який звернув у попередньому замку. Довести, що колись вiн повернеться до початкового замку.

Мiжнародне товариство складаеться з представникiв шести краiн. У списку членiв товариства 1991 пpiз-вище, якi занумерованi числами 1,2,..., 1991. Довести, що знайдеться член товариства, номер якого дорiвнюе cyмi номерiв двох членiв з його краiни або подвоенному номеру якогось члена з його краiни.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Обласні математичні олімпіади, Конет І.М., Паньков В.Г., Радченко В.М., Теплінський Ю.В., 2005 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Обласні математичні олімпіади, Конет І.М., Паньков В.Г., Радченко В.М., Теплінський Ю.В., 2005 - Яндекс Народ Диск.

Скачать книгу Обласні математичні олімпіади, Конет І.М., Паньков В.Г., Радченко В.М., Теплінський Ю.В., 2005 - depositfiles.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-05-18 00:51:22