Українська мова, 5 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, Молочко С.Р.


Название: Українська мова. 5 клас. Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт.

Автор: Молочко С.Р.
2011

Пропонований посібник допоможе школярам за короткий термін якісно підготуватися до контрольної роботи за збірником «Українська мова. 5 клас: Підсумкові контрольні роботи» (автор С. Р. Молочко), рекомендованого Міністерством освіти і науки України. Призначено для учнів 5 класу та вчителів української мови.

Українська мова. 5 клас. Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт.  Молочко С.Р.


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України учні 5 класів з українською та російською мовами навчання виконуватимуть у кінці навчального року підсумкову (річну) контрольну роботу з української мови. Запропонований посібник укладено до збірника «Українська мова. 5 клас: Підсумкові контрольні роботи» (автор Молочко С.Р. - X.: Вид. група «Основа», 2011), рекомендованого Міністерством освіти і науки України.
Книга допоможе школярам за короткий термін підготуватися до відповідальної контрольної роботи. Це не звичайний збірник відповідей на завдання, а своєрідний репетитор-помічник, за допомогою якого можна не лише перевірити, чи правильно виконано той чи інший варіант із збірника, а й проаналізувати свої помилки.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Українська мова, 5 клас, Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт, Молочко С.Р. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - Українська мова. 5 клас. Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт.  Молочко С.Р. - depositfiles.com


Скачать - Українська мова. 5 клас. Відповіді з коментарями до підсумкових контрольних робіт.  Молочко С.Р. - letitbit.net
Дата публикации:

Теги: :: ::