ДПА 2016, Математика, 9 клас, Эбірник завдань, Істер О.С., Єргіна О.В.

ДПА 2016, Математика, 9 клас, Эбірник завдань, Істер О.С., Єргіна О.В.

  Цей посібник може бути використано як для підготовки до ДПА, так і для її проведення. Він містить 12 варіантів атестаційних письмових робіт, з яких варіанти № 1—4, варіанти № 5—8 та варіанти № 9—12 — однотипні.
Кожен з варіантів містить 21 тестове завдання (19 завдань за програмою для загальноосвітніх навчальних закладів і 2 завдання за програмою для шкіл з поглибленим вивченням математики). Завдання відрізняються між собою за формою та рівнем складності. Зміст завдань кожного з варіантів відповідає державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з математики.

ДПА 2016, Математика, 9 клас, Эбірник завдань, Істер О.С., Єргіна О.В.


Примеры.
У трикутник зі сторонами 13 см, 14 см і 15 см вписано півколо так, що його центр лежить на середній за довжиною стороні трикутника й півколо дотикається до двох інших сторін. Знайдіть довжину цього півкола.

Дві бригади озеленювачів мали разом висадити 450 декоративних кущів. Перша висаджувала за годину на 5 кущів більще, ніж друга, і тому друга бригада виконала свою роботу на 1 год пізніше, ніж перша. По скільки кущів щогодини висаджувала кожна бригада?

ЗМІСТ
Пояснювальна записка
Зразок виконання завдань атестаційної роботи і оформлення відповідей
Варіанти атестаціиних робіт
Варіант 1
Варіант 2
Варіант 3
Варіант 4
Варіант 5
Варіант 6
Варіант 7
Варіант 8
Варіант 9
Варіант 10
Варіант 11
Варіант 12.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу ДПА 2016, Математика, 9 клас, Эбірник завдань, Істер О.С., Єргіна О.В. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-05-10 07:04:16