ДПА 2014, Українська мова, Читання, математика, 4 клас, Відповіді до завдань

ДПА 2014, Українська мова, Читання, Математика, 4 клас, Відповіді до завдань.
 
  Посібник містить відповіді до завдань з української мови, читання, математики, рекомендованих МОН України для державної підсумкової атестації учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл у 2014 p., вміщених у Збірниках для ДПА. Пропонуються відповіді до тестових завдань закритого типу; короткі письмові відповіді до завдань відкритого типу; зразки розгорнутих відповідей до творчих завдань з української мови та читання і розв’язки задач з математики з поясненнями та повною відповіддю. Посібник допоможе четвертокласникам добре підготуватися до державної підсумкової атестації.

ДПА 2014, Українська мова, Читання, Математика, 4 клас, Відповіді до завдань

Примеры.
Снігурі — червоні та сірі кульки; мов дівчата в червоних блузках та чорних шапочках; пташки неземні; райські; ніби вогники горять на деревах; гарні птахи.

1) 180 • 3 = 540 (з.) — продали за 3 дні;
2) 540 + 340 = 880 (з.) — продали за 4 дні;
3) 1 + 3 = 4 (дн.) — стільки днів працював шкільний ярмарок;
4) 880 : 4 = 220 (з.) — в середньому продавали за день. Відповідь: за один день в середньому продавали по 220 зошитів.

Пташку назвали мухоловкою тому, що вона спритно ловить мух.
Гриб росте під березою, тому зветься підберезник. На кущі чорні ягоди, через це їх називають чорницями.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу ДПА 2014, Українська мова, Читання, математика, 4 клас, Відповіді до завдань - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу ДПА 2014, Українська мова, Читання, Математика, 4 клас, Відповіді до завдань - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-04-24 16:15:33