Математика, 6 клас, Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2009

Математика, 6 клас, Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2009.
 
  3бірник э складовою частиною навчалъно-методичного комплексу до підручника. Математика. 6 клас (автори Мерзляк А. r., Полонський В. Б., Рабінович Ю. М., Якір М. С. ). Він міститъ тренувальнi завдання, що відповідаютъ представленим у підручнику темам. Ух можна використовувати для роботи в класi i вдома, а також під час самостійних робіт. Також у збірнику розміщено завдання для тематцчного оцінювання знань учнів у двох вapіантax.

Математика, 6 клас, Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2009

Примеры.
У шкільній бібліотеці 1800 книжок. З них 28 % становлять науково-популярні книжки, 43 % — твори зарубіжних письменників, а решта — книжки українських авторів. Скільки книжок українських письменників було в бібліотеці?

Відстань між містами А і В на карті дорівнює 4, 8 см, а на місцевості — 120 км. Яка відстань між містами С і D на цій карті, якщо відстань між ними на місцевості дорівнює 160 км?

Бригада робітників за два тижні виготовила 356 деталей, причому за другий тиждень було виготовлено у 3 рази більше деталей, ніж за перший. Скільки деталей було виготовлено за перший тиждень?

На вантажну машину навантажили у 5 разів більше вантажу, ніж на причеп. Скільки кілограмів навантажили на причеп, якщо на ньому було на 148 кг менше, ніж на машині?Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Математика, 6 клас, Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2009 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Математика, 6 клас, Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2009 - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-06-16 00:14:31