Геометрія, 11 клас, Збірник задач і контрольних робіт, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2011

Геометрія, 11 клас, Збірник задач і контрольних робіт, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2011.
 
   Посібник е дидактичним матеріалом з геометрії для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить понад 1000 задач. Першу частину «Тренувальні вправи» поділено на два однотипних варіанти по 481 задачі в кожному. Друга частина містить контрольні роботи (два варіанти) для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до державної програми з математики.
Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів 11 класів.

Геометрія, 11 клас, Збірник задач і контрольних робіт, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2011

Примеры.
У гранях двогранного кута проведено прямі а і b, паралельні його ребру, на відстані 10 см і 6 см від нього відповідно. Знайдіть величину цього двогранного кута, якщо відстань між прямими а і b дорівнює 14 см.

Величина двогранного кута дорівнює 30°. Площина а перетинає грані двогранного кута по паралельним прямим, віддаленим від ребра двогранного кута на 2/3 см і 6 см. Знайдіть відстань від ребра двогранного кута до площини а.

Основою прямої призми є прямокутний трикутник, гіпотенуза якого дорівнює 8 см, а гострий кут — 30°. Через катет трикутника, який лежить проти кута 30°, проведено переріз, який утворює кут 60° з площиною основи і перетинає бічне ребро. Знайдіть площу перерізу.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Геометрія, 11 клас, Збірник задач і контрольних робіт, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2011 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу Геометрія, 11 клас, Збірник задач і контрольних робіт, Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабінович Ю.М., Якір М.С., 2011 - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-06-12 00:09:05