Математика. 6 клас. Розв`язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С, Якір М.С.

Название: Математика. 6 клас. Розв'язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт.

Автор: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С, Якір М.С.
2011

Видання містить розв'язання всіх завдань із навчального посібника «Математика. 6 клас: Підсумкові контрольні роботи» (автор Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Прокопенко Н. С, Якір М. С. - X.: Вид-во «Ранок», 2011).
Після розв'язань запропоновано короткий довідник, у якому наведені основні відомості з курсу математики для 6 класу, необхідні для успішного виконання підсумкової контрольної роботи.
Посібник призначений для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики.

Математика. 6 клас. Розв'язанья з коментарями до підсумкових контрольних робіт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С, Якір М.С.


Якщо у вас виникли проблеми з розв'язанням завдання 1, вивчіть пункти «Найбільший спільний дільник» та «Найменше спільне кратне» розділу «Подільність чисел». У розв'язанні завдання 2 вам допоможе розділ «Відношення і пропорції». Для розв'язування завдання 3 скористайтеся пунктом «Порівняння раціональних чисел» розділу «Раціональні числа та дії над ними». Для виконання завдань 4 і 5 скористайтеся розділом «Звичайні дроби», завдання 6 - пунктами «Знаходження дробу від числа», «Знаходження числа за його дробом» розділу «Звичайні дроби». Виконання завдання 7 передбачає знання розподільної властивості множення, формулювання якої ви знайдете у розділі «Раціональні числа та дії над ними». Під час розв'язування завдання 8 ви можете скористатися пунктом «Розв'язування рівнянь» розділу «Раціональні числа та дії над ними». Для виконання завдання 9 вам треба пригадати, як у координатній площині будувати точки за їх координатами, - відповідний матеріал ви знайдете у розділі «Координатна площина». Розв'язати завдання 10 вам допоможе матеріал пунктів «Модуль числа» і «Розв'язування рівнянь» розділу «Раціональні числа та дії над ними».
Пам'ятайте, що завдання можуть бути розв'язані й іншими способами, які не наводяться в посібнику.


Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Математика. 6 клас. Розв`язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С, Якір М.С. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгу
Скачать - Математика. 6 клас. Розв'язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С, Якір М.С.
- depositfiles.com


Скачать - Математика. 6 клас. Розв'язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С, Якір М.С. - letitbit.net
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 


Не нашёл? Найди:

2021-07-29 00:03:44