Історія України. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи. Святокум О.Є.

Название: Історія України. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи.

Автор: Святокум О.Є.
2011

      Посібник містить 38 варіантів завдань для підсумкових контрольних робіт із курсу «Історія України, 7 клас». Кожен варіант містить 8 завдань, що відповідають чотирьом рівням навчальних досягнень учнів і розміщені в порядку зростання їхньої складності.
Завдання контрольної роботи дозволяють оцінити сформованість усіх предметних компетентностей учня - хронологічної, просторової, інформаційної, логічної, мовленнєвої та аксіологічяої. У межах кожного варіанта забезпечується максимально можливе охоплення тем курсу. Як за кількістю завдань, так і за їх складністю контрольні роботи відповідають віковим особливостям учнів.
У посібнику наводено також узагальнені характеристики та критерії оцінювання контрольних робіт.
Призначений для учнів загальноосвітніх шкіл та вчителів історії.

Історія України. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи. Святокум О.Є.Сучасна школа покликана не просто дати учневі суму знань, умінь і навичок, а й зробити його компетентною людиною, здатною самостійно здобувати і використовувати знання в різних життєвих ситуаціях; готовою до активної і відповідальної участі в суспільному житті, такою, що розуміє і поважає історію, культуру, традиції інших народів. Такий підхід передбачає його переорієнтацію на розвиток особистості учня в усіх компонентах навчання: у цілях, змісті, взаємодії учасників навчально-виховного процесу, формах, методах, технологіях навчання та оцінюванні навчальних досягнень учнів.
Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Історія України. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи. Святокум О.Є. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать Історія України. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи. Святокум О.Є. - depositfiles

Скачать Історія України. 7 клас. Підсумкові контрольні роботи. Святокум О.Є. - letitbit
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-05-16 08:53:42