ДПА 2016, Математика, 9 клас, Збірник завдань, Бевз В.Г., Васильєва Д.В.

ДПА 2016, Математика, 9 клас, Збірник завдань, Бевз В.Г., Васильєва Д.В.

  Національний дендрологічний парк «Софіївка», що розташований в Україні на околиці міста Умань, було засновано у 1796 р. графом Потоцьким. У 1802 р. будівництво парку було остаточно завершено і граф подарував його своїй дружині Софії. Скільки років створювали парк?

ДПА 2016, Математика, 9 клас, Збірник завдань, Бевз В.Г., Васильєва Д.В.


Примеры.
«Золотий м’яч» — це нагорода найвизначнішим футболістам року. У грудні 2004 р. володарем «Золотого м’яча* став українець Андрій Шевченко (29 вересня 1976 р.). Скільки років було Андрію на момент вручення цієї нагороди?

У першому будинку однокімнатні квартири складають 20 % від усіх квартир будинку, а у другому — 15 %. Однокімнатні квартири в обох будинках разом складають 18 % від загальної кількості квартир у двох будинках. Яку частину квартир обох будинків складають квартири першого будинку?Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу ДПА 2016, Математика, 9 клас, Збірник завдань, Бевз В.Г., Васильєва Д.В. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-05-11 22:28:06