Історія України 7 клас, Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт, Святокум О.Є.


Название: Історія України 7 клас. Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт.

Автор: Святокум О.Є.
2011

Посібник допоможе учням успішно підготуватися до підсумкових контрольних робіт з історії України (О. Є. Святокум. Історія України. 7 клас: Підсумкові контрольні роботи. - К.: Вид-во «Літера» ЛТД, 2011), рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Видання містить відповіді до всіх завдань підсумкових контрольних робіт, виконання завдань на картах із детальними коментарями, матеріал для відповіді на творчі завдання.
Призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів історії.

Історія України 7 клас. Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт. Святокум О.Є. 2011


Святослав підкорив в'ятичів і тим самим завершив об'єднання східнослов'янських племен навколо Києва. Потім він, здійснивши похід на Північний Кавказ, розгромив ясів (осетинів) і касогів (черкесів) і приєднав до своєї держави Прикубання. Переправившись на Керченський півострів, захопив м. Тмутаракань.
Святослав здійснив вдалі походи проти волзьких болгар. У 965 р. він розгромив Хозарський каганат і оволодів важливим шляхом по річці Волзі.
Здобувши низку перемог на Сході, Святослав переніс воєнні дії на Балкани. Візантійці запросили Святослава завоювати для них Дунайську Болгарію, щедро обдарувавши князя за послугу. У 967 р. він розгромив болгарське військо й оволодів східною Болгарією, але не передав її візантійцям. Святослав мусив перервати похід, тому що в цей час печеніги взяли в облогу Київ.
Христианство возникло в I в. от Р. X. Его основателем был Иисус из Назарета. Христианская Библия, каноническая книга христиан, включает две части: - Ветхий Завет - священные тексты иудаизма, заимствованные христианской церковью в греческой редакции (так называемая Септуагинта). Под названием «Ветхий Завет» христиане подразумевают первый союз (договор) Бога с народом иудейским;Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Історія України 7 клас, Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт, Святокум О.Є. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - Історія України 7 клас. Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт. Святокум О.Є. 2011 - depositfiles.com


Скачать - Історія України 7 клас. Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт. Святокум О.Є. 2011 - letitbit.net
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги: