Англійська мова, 6 клас, Підсумкові контрольні роботи, Мясоедова С.В.


Название: Англійська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи.

Автор: Мясоедова С.В.
2011

     Посібник призначений для проведення підсумкового контролю з англійської мови у шостих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 10 рівноцінних варіантів конгрольних робіт з англійської мови, а також методичні рекомендації щодо їх проведення.
Для учнів б класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів англійської мови.

Англійська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи. Мясоедова С.В.Контроль письма складається з двох частин: використання мови та продукування письмового повідомлення.
Продукування письмового повідомлення перевіряє сформованість рівня писемної мовленнєвої компетенції учнів; їх лексико-граматичні навички; ступінь засвоєння ними системних знань про мову як засіб вираження думок і почуттів людини; формування мовних та мовленнєвих умінь і навичок, де важливим є вміння користуватися іноземною мовою як в усному, так і в писемному спілкуванні в різних сферах; словниковий запас учнів з урахуванням тих груп слів, усталених висловів, що відображають реалії життя народу, мова якого вивчається.
Використання мови. Мета - визначити рівень володіння лексичними, граматичними, семантичними та прагматичними знаннями, що дадуть можливість учням спілкуватися вільно. Завдання завжди пов'язані із ситуаціями спілкування в контексті дійсності у країнах, мова яких вивчалась.
Форми завдань: вибір однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих; текст із пропусками для заповнення; завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю згідно із запропонованою комунікативною ситуацією.
Користуватися текстом, підручником, іншим посібником або довідником під час виконання письмової роботи не дозволяється.
Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Англійська мова, 6 клас, Підсумкові контрольні роботи, Мясоедова С.В. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать Англійська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи. Мясоедова С.В. - depositfiles

Скачать Англійська мова. 6 клас. Підсумкові контрольні роботи. Мясоедова С.В. - letitbit
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-07-13 13:04:22